KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14311024
nr 1431 1024
Eugeni Noormagi, monogramsignerad, hus. Olja på duk, 45x63cm, yttermått inklusive ram: 55x75cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:22:38
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
Lis Husberg (f. 1920)